Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün kargoya veriliş süresi kaç gündür?

Ürünlerin tahmini kargoya verilme süreleri değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin Türkiye genelinde şehir merkezlerine ulaşımı 1-3 gün aralığındadır. Taşra kısımlarına ise ulaşımı 1-4 gün aralığındadır.

Ürünleriniz orjinal mi?

Sitemizde satılan ürünler kendi firmamız tarafından üretilmiş olup orijinal üründür. Ürünler size açılmamış paketlerinde faturası ile gönderilmektedir.

Ürün stokta var mı?

Süper Hızlı Gönderi logosu ile satışa açık olan ürünler mağazamızın stoklarında bulunan ürünlerdir.

Bulunduğum adrese kargo dağıtımı yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir.

Ürünlerin KDV dahil net fiyatı nedir?

Ürün detay sayfalarımızda KDV dahil fiyatlar belirtilmektedir.

Teslimat veya fatura adresimi değiştirmek istiyorum.

Siparişiniz oluşturulduktan sonra sistme kayıt edilir. Siparişiniz ile ilgili adres değişikliği yapabilmek için lütfen müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

Kargomu şubeden teslim almak istiyorum.

Kargo firmalarıyla yaptığımız anlaşmaya göre kargo şubesinden teslimatımız bulunmamaktadır. Ürünlerin teslimatı belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. Sipariş oluşturma aşamasında kargo şubesi teslimatı bilgisi verdiyseniz siparişiniz size gönderilemeyecektir.

Kargoya verilmemiş olan siparişimi iptal etmek istiyorum.

Siparişinizdeki ürünler henüz tedarik aşamasında ise siparişinizi yine online olarak iptal edebilirsiniz. Sipariş Takibi sayfanızda bulunan “Sipariş İptal” butonuna basarak tüm siparişinizi iptal edebilir ya da “Sipariş Detay” sayfanıza girerek bir ya da birkaç ürün iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişim bana ne zaman teslim edilir?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra, kargo firmasının teslimat zamanı teslimat bölgenize göre değişkenlik gösterebilmektedir.Ürünlerin Türkiye genelinde şehir merkezlerine ulaşımı 1-3 gün aralığındadır.Taşra kısımlarına ise ulaşımı 1-4 gün aralığındadır. Detaylı bilgiyi Kargo firmanızdan alabilirsiniz.Ürünlerin Türkiye genelinde şehir merkezlerine ulaşımı 1-3 gün aralığındadır.Taşra kısımlarına ise ulaşımı 1-4 gün aralığındadır.

Kargo takip numaram nedir?

Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. Bu bilgilendirme size ulaşmadı ise Sipariş Takibi sayfanızdan kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Kargo şirketi bulunduğum adrese seyrek teslimat yapıyor.

Kargo firmalarının teslimat süreleri teslimat bölgelerine göre değişkenlik gösterebilir. Mobil Bölge olarak tanımlanan teslimat yerlerine kargo firması haftada bir ya da birkaç kez teslimat yapmaktadır.

Hasarlı ürün gönderilmiş

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun hasarlı çıkması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Ürünü, bu tutanak ve doldurmanız gereken Hasarlı Ürün Başvuru Formu ile birlikte 2N TREND TEKSTİL LTD. ŞTİ. adresine geri gönderebilirsiniz.

Ürün aksesuar/detayları eksik olarak gönderilmiş.

Siparişinizde yer alan ürün/ürünlerde paket içinden çıkması gereken aparat ya da aksesuarlardan biri ya da bir kaçı eksik ise öncelikle “Sipariş Takip” sayfasından “Ürünün aparatı/aksesuarı Eksik” Başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Eksik aparat başvuruları ürünlerin size teslim edilmesinden sonraki 7 gün içinde sitemiz üzerinden yapılmalıdır.

Form doldurmanız sonrasında ilgili yetkilimiz başvurunuzu inceleyecek ve talebinizi işleme alacaktır.

Başvuru formu olmayan talepleriniz için ne yazık ki işlem yapılamayacaktır.

Sipariş ettiğim ürün yerine farklı bir ürün geldi.

Siparişiniz size ulaştığında faturada yazan ile kargonuzdan çıkan ürünün farklı olması halinde sitemizden Yanlış Ürün Başvuru Formu doldurmanız gerekmektedir.

Faturam gelmedi.

Faturalarınız, sipariş oluşturma aşamasında yaptığınız tercihe göre gönderilmektedir. Sipariş faturanızın ürün ile birlikte gönderilmesini istediyseniz mağaza paketi üzerinde şeffaf bir poşet içinde faturanız yer alacaktır.

Faturanızın siparişinizden ayrı olarak gönderilmesini istediyseniz faturanız tarafımızdan posta ile fatura adresinize daha sonra gönderilecektir. Satın aldığınız ürün doğrudan tedarikçi firma tarafından size gönderilen bir ürün ise faturanız daha sonra tarafımızdan fatura adresinize posta ile gönderilecektir.